niedziela, 30 stycznia 2011

SideTown Mały Ed

Każdy człowiek coś sprzedaje, coś kupuje, każdy człowiek potrzebuje zostać uratowany, każdy człowiek potrzebuje informacji, każdy potrzebuje... i jeśli to śmieć to mały Ed właśnie to ma i jak się tylko dowie, że tego potrzebujesz, będzie w przeciągu pięciu minut u ciebie.

Nie mogę powiedzieć, żeby Ed był czysty jak łza -  w końcu jest szczurem a jedyna czystość jaką widział to napis "czysty" na pudełku od mdła. To samo można powiedzieć o jego intencjach - uda się do ciebie, bo wie, że czegoś potrzebujesz i dlatego też sprzeda ci to bardzo i to bardzo drogo.

Jego ulubione interesy to kupno przysług - dostajesz coś czego potrzebujesz w zamian dostajesz przysługę do odrobienia. Lipa? Może, ale z drugiej strony Ed ma jakieś wyczucie, że pojawia się w podbramkowych sytuacjach. Jaka jest taka sytuacja? Za winklem 10 mutków a Ty masz nabój a Ed zna drogę wyjścia, albo właśnie się wykrwawiasz a Ed ma stimpaka... Tak.... wtedy trudno się odmawia, kiedy właśnie flaki idą w swoją stronę, a krwi prawie nie masz w środku .

Dodatkowo Ed ma sieć szpiegów - szczurów, co czyni go świetnym przyjacielem. No i nie mówię o tych szczurach z ogonami, tylko o tych pałętających się biedakach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz