niedziela, 20 marca 2011

Dostawa traktorów cz. II

Dużo w tym momencie zależy od naszych bohaterów. Ciężko powiedzieć co zrobi, dlatego też lepiej teraz przejść do tego jaki jest cel naszego miłego sprzedawcy a zrobimy to w dwóch odsłonach.

Odsłona 1 - oszustwo. Nas sprzedawca jest zwykłych oszustem. Sprzedaje swój towar, dowiaduje się gdzie jadą jego kupcy i potem jedzie za nimi. Wkręca, że Moloch atakuje, zabija swojego ochroniarza i gra zrobiona. Przeważa gospodarzy, Ci oddają mu zakupiony za ciężkie pieniądze sprzęt i spada gdzieś dalej do innego miasta, gdzie powtarza w koło to samo. Ma sporo części zamiennych i kilka ciągników- trafił na nie w jednym magazynie - i tak właśnie zarabia na życie.

Odsłona 2 - Moloch rzeczywiście. Sprzedawca jest agentem Molocha i rzeczywiście ma zamiar zabić naszych miłych bohaterów a w ich sprzętach domowego użytku ma zamiar załadować kilka bomb. Jest kilka robotów w okolicy - słabe i zniszczone, które będą atakować naszych bohaterów, aż do momentu, kiedy naszemu agentowi uda się zrobić dostatecznie wiele na polu sabotażu, wtedy odkryje karty i zacznie się ostateczna konfrontacja.

Wybierz zakończenie które bardziej Ci się podoba i mam nadzieje, że twoi gracze będą zadowoleni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz